BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE


Bramy garażowe segmentowe:

otwierają się pionowo w górę, pod strop - połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach. Jest to ergonomiczne rozwiązanie, które sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie jest potrzebne dodatkowe miejsce do swobodnego otwierania i zamykania bramy.

dostępne są wersje obsługiwane ręcznie lub automatycznie - w obudwu przypadkach obsługa jest prosta i bezpieczna

posiadają dobre zabezpieczenia - wyposażone są w proste oraz niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem - zamek i rygiel

wykonane są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, dzięki czemu zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną. Dodatkowo wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień.


Proponujemy Państwu praktyczne i wytrzymałe garażowe bramy segmentowe. Gdańsk Jasień – juz dziś odwiedź nasze biuro.


Materiały

Materiały - bramy segmentowe garażowe Trwała brama musi być wykonana z odpowiednio wytrzymałych materiałów. Dla nas to oczywiste, dlatego sekcje bram garażowych DSA wykonane są z blach stalowych ocynkowanych ogniowo i powlekanych poliestrem. Grubość ścian wynosi 0,5 lub 0,7 mm. Wypełnienie sekcji stanowi warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej, która zapewnia dobrą izolację termiczną i akustyczną.


Wskaźnik izolacji termicznej mieści się w przedziale 1,1 - 1,5 W/m2K i jest uzależniony od m. in. typu paneli czy rodzaju przeszkleń.